25 Temmuz 2010 Pazar

“LOST”a Son Bir Kez Daha Elveda
Final sezonu 23 Mayıs 2010 günü yayınlanan final bölümüyle tartışmalı biçimde biten “LOST“un eğer tamamen bittiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü DVD setinde güzel bir sürpriz var.
Hayranlarını final sezonu, en çok da final bölümüyle ikiye bölen ve bir kısım izleyici tarafından bütün sorulara cevap veremediğiyle itham edilirken, bir kısım izleyici tarafından da olabilecek en güzel finali yaptığı düşünülen “LOST“un tabii ki bu kadar çabuk pılını pırtını toplayıp camiadan ayrılmasını
beklemiyorduk. Diziden son bir atak da çok geçmeden geldi.

Dizinin 6. ve son sezona ait DVD seti 24 Ağustos’ta Amerika’da satışa sunulacak ve DVD setinin içinde, “The New Man in Charge (Yeni Yetkili)” adlı 12 dakikalık kısa bir bölüm olacak. Diziden sadece Hurley ve Ben’in yer aldığı ekstra bölümle ilgili henüz hiçbir bilgi ve detay yok..

Bu kısa bölümün, Hurley ve Ben’in adada final bölümünden sonra yaşadıklarını anlattığı söyleniyor. Eğer öyleyse, Ben nasıl oluyor da bir Dharma İstasyonu’nda bulunuyor? Oradaki
işi ne ve bunun hikayeyle ne gibi bir bağlantısı olabilir? Konuyla ilgili Michael Emerson da ser verip sır vermiyor, ancak bu ekstra bölümün “LOST“a yakışır ufak bir bölüm olduğunu belirtiyor ve bu bölümün de ufak bazı sorulara cevap verdiği ipucunu veriyor..

Hiç yorum yok: