1 Şubat 2013 Cuma

L'Oréal Matrix BIOLAGE SMOOTHTHÉRAPIE Düzleştirici Seri


       Yağmurlu kuru SICAK SOĞUK

              Mevsimleri kontrol edemezsiniz
                            
Ama artık saçlarınızdaki pürüzsüzlüğü kontrol edebilirsiniz.Gün boyu etkisi süren bakım ve parlaklık sağlar. %97 nem oranına kadar saçın elektriklenmesini KONTROL altında tutabilir*. Kuru ve soğuk havalarda da  saça ihtiyacı olan NEMİ ve YUMUŞAKLIĞI kazandırır.

 


 
 
 
 
 
 
                                                Destekleyici Serum Teknolojisi ile
                                                      her mevsim düzleştirici etki
                                       %97 nem oranında bile elektriklenmeyi kontrol eder.Asi ve elektriklenmiş saçlarınızı kontrol edemiyor musunuz? Kışın saçlarınızın kabarmasından ve sertleşmesinden yakınıyor musunuz? Yumuşak, pürüzsüz ve bakımlı saçlarla dikkat mi çekmek istiyorsunuz?

 

Kadınların yıllardır en büyük sorunlarından biri olan “kabarma ve elektriklenme” artık tarih oluyor. Çözüm MATRIX’in bitkisel içerikli profesyonel bakım markası BIOLAGE’dan geliyor…
 
 

        


DOĞADAN İLHAM,
   BİLİMDEN TEMEL ALAN BİR YENİLİK...       

PÜRÜZSÜZLEŞTİRİCİ SERUM
 


Biolage Smooththérapie Pürüzsüzleştirici Serum içeriğindeki ipeksi kamelya çiçeği özleri ile asi, elektriklenmiş, normal ve kalın telli saçları kontrol etmeye yardımcı olur.
 
Kullanımı: Birkaç damla elinize sıkın ve saçın tamamına uygulayın. Kuru ve nemli saçlara uygulanabilir. Daha fazla parlaklık ve kontrol için diğer şekillendirici ürünlerle birlikte kullanılabilir.

Parabensiz

Sentetik Boya İçermez

               Durulanmayan bakım

 

  89 ml: 56 TL*

              *Önerilen tüketici satış fiyatıdır
 
*Basın Bültenidir.